+A A -A

Galatasaray başkanını seçiyor! Genel kuruldan son haberler...

-A A +A
Galatasaray Kulübünün olağan seçimli genel kurulu başladı.
 
Galatasaray Kulübünün olağan genel kurul toplantısı başladı. Sarı kırmızılı kulübün 101. dönem yönetiminin belirleneceği genel kurul, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda gerçekleştiriliyor. Kongre divan başkanlığına Metin Aslan seçildi.
 
Kongrede, kayıtları açık olup, aidatlarını yatırmış 8 bin 181 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor.
 
'MÜZEMİZDEKİ TEK EKSİK KUPA UMARIM BİZE NASİP OLUR'
 
Konuşmaya ilk olarak Galatasaray başkan adayı Ali Fatinoğlu başladı. Fatinoğlu, "Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu kupasını Galatasaray müzesine getirmeyi biz çok istiyoruz. Umarım bu kupayı getirmek de bize nasip olur." ifadelerini kullandı.
 
GALATASARAY'I ÜRETEN BİR GALATASARAY YAPMAK İÇİN ADAY OLDUK'
 
Galatasaray başkan adayı Dursun Özbek konuşmasında şu ifadeleri kullandı;
 
"Bu seçimde, ben ve arkadaşlarım Galatasaray'ı üreten bir Galatasaray yapmak için aday olduk.  Futbol takımımız şampiyonluğa koşarken, seçim çalışması yapmadık ve kısa sürede projelerimizi anlatmaya çalıştık"
 
"HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM"
 
Galatasaray başkan adayı Mustafa Cengiz'in açıklamaları;
 
"Özgür karar ve kanaat, Galatasaray kongre üyelerine ait. Bana oy verecek olan ya da vermemeyi tercih eden herkese teşekkür ediyorum"
 
'GALATASARAY'IN KÖK HÜCRELERİNİ BİLİYORUZ'
 
Galatasaray başkan adayı Ozan Korkut'un açıklamaları;
 
"Seçim kampanyamız boyunca, bizi biz yapan değerlerin yıpratılmaması için elimizden geleni yaptık. Boş vaatler vermedik, kırıcı söylemlerde bulunmadı. Ekibimiz, toplam 24 yıl Galatasaray'da görev yaptı, G.Saray'ın kök hücrelerini biliyoruz"
 
Oy kullanma işlemi saat 15.00'te sona erecek
 
Üyelerin oylarını kullanabilmeleri için Galatasaray Lisesi'nde 20 sandık kurulacak ve saat 15.00'te oy kullanma işlemi sona erecek.
 
Mevcut başkan Mustafa Cengiz ve ocak ayında yapılan olağanüstü genel kurulda koltuğunu kaybeden Dursun Özbek'in yanı sıra Ozan Korkut ile Ali Fatinoğlu üyelerden oy isteyecek.
 
Genel kurul üyeleri Mustafa Cengiz için gri, Dursun Özbek için sarı, Ozan Korkut için kırmızı, Ali Fatinoğlu için de mor renkli oy pusulalarını kullanacak.
 
Adayların listeleri
 
Yeni dönemde başkanlığa talip olan 4 adayın yönetim kurulu aday listelerinde şu isimler yer alıyor:
 
Mustafa Cengiz: Asil üyeler: Abdürrahim Albayrak, Yusuf Günay, Murat Ece, Kaan Kançal, Mahmut Recevik, Okan Böke, Dilek Kutlu, Dorukhan Acar, Ömer Cansever, Emre Erdoğan.
 
Yedek üyeler: Metin Karakaya, Banu Vahapoğlu Akgün, Erol Özmandıracı, Özgür Savaş Özüdoğru, İlber Aydemir.
 
Dursun Özbek: Asil üyeler: Metin Öztürk, Nasuhi Sezgin, Taner Aşkın, Rıza Tevfik Morova, İbrahim Ziyal, Levent Yaz, Osman Kocaman, Ercüment Erdem, Niyazi Yelkencioğlu, Dikran Gülmezgil
 
Yedek üyeler: Cenk Eyüboğlu, Osman Aral, Fırat Uygur, Ceyda Üçer, Kayhan Berberoğlu.
 
Ozan Korkut: Asil üyeler: Tuncer Hunca, Şener Macun, Burak Elmas, Adnan Öztürk, Fehmi Naci Cansun, Başar Yücel, Cem Ersan, Mete İkiz, Reşit Sinanlı, İsmail Gökhan Esin.
 
Yedek üyeler: Burak Altınbaşak, Tuba Toprak Tuncel, Tunca Hazinedaroğlu, Cenk Soyer, Cemal Murat Akar.
 
Ali Fatinoğlu: Asil üyeler: Deniz Gün Enön, Kemal Ersin Pirinç, Remzi Tözün, Ahu Yaşar Aydın, Levent Karadeniz, İbrahim Bozan, Cemal Dayıoğlu, Pınar Altuğ Tüfekçioğlu, Cenk Gönenç, Ali Araptarlı.
 
Yedek üyeler: Denizhan Ege, Arda Nal, Çetin Öner, Gürhan Ozanoğlu, Esat Akbülbül.
Kategori: 

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 26.05.2018 - 13:33 -188-
Bu sayfayı paylaşın :