+A A -A

İlk aday Fatih Terim

-A A +A
Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; Trabzonspor’daErsun Yanal’ın kredisi sıfırlanınca doğal olarak adaylar da gündeme geldi. İlk sırada, kısa süre önce Başkan Muharrem Usta ile görüştüğü iddiaları ortaya atılan Fatih Terim var. Hezimet yaşanan Akhisarmücadelesinden sonra Bordo-Mavili ekibin kurmaylarının yerli çalıştırıcı üzerinde fikir birliği yaptığı, bunu da bugünkü toplantıda Usta’ya aktaracağı belirtildi. (Gazete vatan)

Usta hemen görüşecek

Yöneticilerin Fatih Terim isminde de kararlı olduğu ve “Yabancı hocanın kadroyu, Trabzon’u, ligi tanıması çok zaman alır. Bu da bize yeni handikaplar yaratır. İhtiyacımız olan, deneyimli, kadroyu çekip çevirecek bir enerjidir. Fatih Terim de bunun için en iyi seçenek olur” görüşünü paylaştığı vurgulandı. Eğer son karar Ersun Yanal ile ayrılık olursa Başkan Usta’nın Fatih Terim ile vakit kaybetmeden, bu hafta içinde görüşeceği bildirildi.

Ayrıca A Spor Müdür Serkan Korkmaz, Fatih Terim, Süper Lig'de Galatasaray dışında sadece Trabzonspor'u çalıştırabileceğini kendisine söylediğini iddia etti...

Kategori: 

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 16.10.2017 - 10:24 -821-
Bu sayfayı paylaşın :