+A A -A

Milletimizin Başı Sağ Olsun!

-A A +A

Dağlıcada hain pusuya düşürülerek şehit edilen 16 askerimizin acı haberinden sonra, bu gün de, Iğdır’dan gelen 12 Polisimizin şehit haberi yüreklerimizi yeniden dağladı.  

Bu millet benzer haçlı saldırılarına karşı, tarih boyu iman dolu göğsünü siper ederek, millet düşmanlarının emperyalist iştahlarını kursaklarında bırakmıştır.

Bu gün de aynı amaçla üzerimize salınan, PKK ve benzeri bölücü terör örgütleri ile hiçbir insanlık ölçüsü tanımadan güvenlik güçlerimize, Mehmetçiklerimize tuzak kurarak yaptıkları saldırılarla da, hain emellerine asla ulaşamayacaklardır.

Bu Millet Şehitlerini ebedi hayatın yüce Rahmet makamına uğurlarken , acılarını yüreklerine gömerek, feryatlarını içlerinde tutarak yutkunuyor, sessizliğini koruyor ve sabır gösteriyorsa, bu onların yılgınlığından değil, vakur ve asil duruşundandır. Bu duruş iyi anlaşılmalıdır. Bu milletin sabrı zorlanmamalı, yeniden denenmemelidir.

Mağdur, Mazlum İslâm ümmetinin ve Türk dünyasının son umudu Anayurdumuzu, Vatan ve Milletimizi bölmek için, birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik bu ihanet şebekelerinin haçlı saldırılarını Lânetliyoruz. Yüce Allah’ın Kahhar ismiyle bu alçakları kahretmesini niyaz ediyoruz.

Milletimizi derin bir acıya boğan bu hain ve alçak saldırılar sonucu hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, Muhterem acılı ailelerine, yakınlarına, Milletimize başsağlığı ve sabır, saldırıda yaralanan Kahraman Gazilerimize de acil şifalar diliyoruz.08.09.2015

Bayraklar İnmez!

Ezan Susmaz!

Vatan Bölünmez!

Şehitler Ölmez!

 

Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı

Hayrullah BAŞER

Genel Başkanı

Kategori: 

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 09.09.2015 - 15:51 -5,157-
Bu sayfayı paylaşın :